Een kraan met een sterke en klassieke uitstraling
Deze wastafelmengkraan valt direct op door zijn robuuste vorm en klassieke uitstraling. De kraan is gemaakt in antiek messing en heeft een stevige bouw die goed past bij een landelijke of retro badkamer. De ronde vormen en de warme kleur geven de kraan een bijzondere en stoere uitstraling. Als extra optie is er een versie met een porseleinen hendel. Deze kleine toevoeging geeft de kraan een authentieke sfeer, alsof hij uit een oud huis komt.
De bediening is eenvoudig. Met één hendel regel je het warme en koude water tegelijk. Door de vorm van de hendel is deze makkelijk vast te pakken, ook met natte handen. Dit maakt de kraan niet alleen mooi, maar ook makkelijk in gebruik.
Door de robuuste bouw voelt de kraan stevig aan. Dit zorgt voor vertrouwen bij het gebruik en maakt de kraan geschikt voor dagelijks gebruik in drukke huishoudens. De antieke look maakt hem extra bijzonder in een badkamer waar sfeer belangrijk is.
Twee maten voor verschillende wastafels
Deze mengkraan is verkrijgbaar in twee verschillende hoogtes. De lage versie van 20,5 cm is geschikt voor een gewone wastafel. De hoge versie van 31,5 cm is speciaal voor waskommen die op de wastafel staan. Zo kun je zelf kiezen welke kraan het beste past bij jouw badkamermeubel.
De uitloop is slim geplaatst, zodat het water netjes in het midden van de kom of bak valt. Dat voorkomt spatten op de vloer of het meubel. De hoogte maakt het ook makkelijk om je handen te wassen of iets onder de kraan te zetten, zoals een beker of kommetje.
De kraan heeft een rechte, stevige voet waardoor hij goed blijft staan. Hij wiebelt niet en voelt stevig aan als je hem gebruikt. Door de vorm past hij zowel in een klassieke als in een moderne badkamer die op zoek is naar iets bijzonders.
Snel te plaatsen en makkelijk schoon te maken
Deze wastafelkraan is eenvoudig zelf te monteren. In de verpakking zitten alle onderdelen die je nodig hebt, zoals de kraan, slangen en bevestigingen. Ook zit er een duidelijke handleiding bij. Zo kun je de kraan meestal in een paar stappen zelf plaatsen, zonder hulp van een vakman.
De messing afwerking is sterk en makkelijk schoon te maken. Vuil en vlekken zijn minder goed zichtbaar door de matte kleur. Meestal is een zachte doek al genoeg om de kraan weer schoon te maken. Dit scheelt tijd en zorgt dat de kraan er lang goed uit blijft zien.
De porseleinen hendel is net zo stevig en makkelijk schoon te maken. Het materiaal blijft wit en verkleurt niet snel. Het porselein is netjes afgewerkt en zit goed vast, zodat het niet losraakt bij gebruik.
- Kraanmontage: Een gat
- installatie gat diameter: 33mm
- Heet & Koud Water: Ja het is een mengkraan
- Type: keramische plaatspoel
- Kernmateriaal klep: keramiek
- Aantal handgrepen: Enkele Handgreep